تربیت مدرس زبان آلمانی

تربیت مدرس زبان آلمانی

 

 

همیشه تصمیم برای یادگیری زبانی جدید کار ساده ایست، اما شروع به یادگیری و آموزش از مدرسی که شما را به آن زبان علاقه مند کند ، مهمترین و سخت ترین قسمت آن است.

درگذشته بر این باور بوده اند که هر کسی  که در زمینه ای دانش دارد حتما میتواند همان را به دیگری بیاموزد، اما امروزه این جمله و این باور کاملا اشتباه است.

 

مدرسی، آموزش و یا تدریس هر علم یا دانشی، نیازمند هنر مدرس بودن است. توانایی تدریس ، قدرتی است که باید آن را به وجود آورد و تقویت کرد. باید یادگرفت که چگونه یک مدرس کاملا باقدرت و توانمند شویم تا علم آموزان و دانشپذیران خود را به مبحث تدریسی جذب و علاقه مند کنیم.

گروه آموزشی موسسه گفتگو با سابقه ای 25 ساله در زمینه تدریس زبان های خارجی ، این هنر حرفه ای را به شما می آموزد.

 

دوره های کوتاه مدت تربیت مدرس زبان آلمانی، با بهره گیری از اساتید باتجربه و حرفه ای آموزشی در این زمینه، همراه با مدرک معتبر جهت استخدام و تدریس در موسسات، امتیازاتی است که در پایان دوره، تقدیم مدرس عزیز میگردد.

 

یادگیری لهجه ی صحیح زبان آلمانی، برگزاری دوره های نقد فیلم و موسیقی زبان آلمانی، آشنایی با انواع متدها و کتاب های آموزش زبان آلمانی، یادگیری جدیدترین شیوه های تدریس زبان آلمانی، آموزش فرآیند آزمون سازی و امتحان گیری زبان آلمانی و ده ها برنامه آموزشی دیگر.

 

باما در تماس باشید 42519-021

۰۸:۴۷ - ۹۸/۰۷/۲۹