دوره آمادگی آزمون آیلتس

آموزش عالی آزاد گفتگو با داشتن آموزشگاه تخصصی آیلتس تعهد همیشگی ارکانش به مسئولیت خطیرشان در امر آموزش و آماده سازی داوطلبان برای این آزمون بین المللی را با بهترین و مجرب ترین اساتید و جدید ترین روش های آموزشی در جهت اثبات اهداف نوین آموزشی به نحوه احسن ایفا می نماید . این دوره های آموزشی به گونه ای برگزار می گردد که علاوه بر آشنائی و پیروی از تمامی اصول و جدید ترین تکنیک ها ی معتبر تست زنی در هر 4 مهارت , ساختار زیر بنائی و در کل بنیه زبانی متقاضی در چهار چوبی منحصر به آیلتس و علمی از آموزش های نا مربوط و غیر منسجم تعالی و بهبود می یابد . از آنجایی که تعداد کثیری از متقاضیان این دوره سابقه فراگیری زبان انگلیسی تخصصی و آزمون محور و نتیجه گرا را نداشته اند و یا اگر هم داشته اند برای گذراندن آزمون آیلتس کفایت نمی کند . موسسه آموزش عالی آزاد گفتگو با بهره گیری از جدیدترین متد تدریس این آزمون از سری منابع complete IELTS استفاده می نماید . این کتاب ها چاپ دانشگاه Combridge بوده و دارای دروس topic-based جهت تقویت 4 مهارت آیلتس و بهبود دایره واژگان تلفظ گرامر در سطح C1 می باشد . این مجموعه شامل فعالیت ها و تمرین های مختلفی می باشد . موسسه آموش عالی آزاد گفتگو با بهره گیری از اساتید مجرب و حرفه ای و با تجربه علاوه بر تدریس کتب آموزشی ,ترفندها و روشهای تست زنی صحیح و پاسخ گویی کامل ,مدیریت زمان آزمون و تکنیک های پاسخ گویی به سوالات 4 مهارترا به طور کامل آموزش می دهند . در کنار کتاب کامل و جامع Complete IELTS  دو کتاب تکمیل کننده بسته به نیاز زبان آموز نیز کتاب vocabulary for IELTS و grammer for IELTS نیز تدریس می گردد .

 کلاس زبان آیلتس

آزمون آیلتس

آموزشگاه زبان آیلتس گفتگو  با جدیدترین متد آموزشی براساس کتاب های complete IELTSو کتاب های جانبی grammar for IELTS و vocabulary for IELTS طی گوتاهترین زمان ممکن به صورت 6 ماهه شما را از سطح پایه آیلتس نمره 4 به نمره ی 7/5 آیلتس می رساند در دوره آمادگی آیلتس علاوه بر دانش لازم و کافی مخصوص امتحان آیلتس , ترفند ها و راه کارهای پاسخ گویی صحیح که طی تجربیات اساتید به دست آمده است نیز آموزش داده می شود که اصلی ترین گزینه برای کسب نمرات بالاتر آزمون آیلتس  است .

نمره بندی آزمون آیلتس از ۰ تا ۹ سطح را شامل می‌شود که نمرهٔ قبولی برای آزمون آیلتس وجود ندارد اما به طور معمول سطح ۵ نمرهٔ متوسط و ۶ به بالا خوب تلقی می‌شود. دانشگاه کمبریج،دانشگاه آکسفورد و دانشگاه هاروارد آزمون آیلتس باحداقل سطح ۷ را می‌پذیرند.

آزمون آیلتس از ۴ بخش شنیدار، خواندن، نوشتن و مکالمه تشکیل شده‌است. کل آزمون آیلتس دارای دو گونه آکادمیک و عمومی است که گونهٔ آکادمیک مشکل تر بوده و همین آزمون است که برای ورود به دانشگاه‌ها مورد نیاز می‌باشد.

IELTS  یا International English Language Testing System یک امتحان زبان انگلیسی است و از اعتباری بین‌المللی برخوردار می‌باشد. این امتحان معیاری است جهت سنجش دانش زبان انگلیسی اشخاصی که می‌خواهند در کشورهای انگلیسی زبان درس بخوانند، کار کنند و یا به آن کشورها مهاجرت نمایند. امتحان IELTS با همکاری مشترک دانشگاه کمبریج، کنسولگری انگلستان و سازمان IDP استرالیا برگزار می‌شود. این امتحان از بالاترین و معتبرترین استانداردهای بین‌المللی جهت سنجش سطح زبان انگلیسی داوطلبان پیروی می‌کند و چهار توانائی Writing،Reading،Listening و Speaking را مورد ارزیابی قرار می‌دهد. بسیاری از دانشگاهها در کشورهای مختلفی همچون کانادا، انگلستان، استرالیا، نیوزلند و آمریکا امتحان IELTS را به رسمیت می‌شناسند. همچنین جهت مهاجرت به کشورهای کانادا، استرالیا و نیوزلند، داشتن مدرک IELTS الزامی است. این امتحان در بیش از ۲۷۰ مرکز امتحانی واقع در ۱۱۰ کشور مختلف دنیا برگزار می‌گردد. شرکت کنندگان در امتحان IELTS به طیف وسیعی از سوالات بسیار ساده تا بسیار مشکل پاسخ می‌دهند. نمرهٔ هر بخش از امتحان بین صفر تا ۹ می‌باشد. نمرهٔ کلی امتحان با معدل گیری از نمره چهار بخش امتحان محاسبه می‌گردد. در کارنامه IELTS، علاوه بر نمره کلی، نمره هر بخش بطور جداگانه ذکر می‌شود.

هر دانشگاه برای پذیرش متقاضیان حداقل نمره‌ای را مشخص می‌کند و اکثر آنها حداقل نمره کلی ۶٫۵ را می‌خواهند بطوریکه نمره هر بخش هم از ۶ کمتر نباشد (البته این قاعده کلی است و هر دانشگاه شرایط خاص خود را دارد). به عنوان مثالی دیگر، برای اینکه حداکثر امتیاز زبان انگلیسی را جهت مهاجرت به کانادا کسب نمایید، باید در هر چهار قسمت امتحان IELTS حداقل نمره ۷ بگیرید.

در روز امتحان ابتدا به سوالات Listening سپس به سوالات Reading و بعد به سوالات Writing پاسخ خواهید داد. تاریخ و ساعت برگزاری قسمت Speaking در روز امتحان به شرکت کنندگان اعلام می‌شود و معمولاً امتحان Speaking از عصر روز امتحان شروع شده و بمدت ۵ روز ادامه می‌یابد. داوطلبانی که از شهرهای دیگر به تهران می‌آیند، برای امتحان Speaking در اولویت هستند و باید در هنگام ثبت نام، اسم خود را در لیستی جداگانه به ثبت برسانند. تمامی مراحل کتبی امتحان باید با مداد نوشته شود و داوطلبان اجازه استفاده از خودنویس یا خودکار را در هیچ مرحله‌ای از امتحان کتبی ندارند.

نتایج امتحان IELTS دو هفته پس از پایان یافتن آزمون Speaking اعلام خواهد شد و کارنامه فقط به شخص امتحان دهنده داده می‌شود و از طریق تلفن، فکس و یا email قابل در یافت نیست.

تا ۵ کارنامه برای دانشگاهها و موسسات مورد در خواست شما بصورت رایگان توسط دفاتر برگزار کننده امتحان ارسال می‌گردد، بشرطی که از تار یخ امتحان شما یکماه نگذشته باشد. اگر بیشتر از یکماه از تاریخ امتحانتان سپری شود و یا بیشتر از ۵ کارنامه بخواهید برایتان ارسال بشود، به ازای هر کارنامه باید مبلغی را بپردازید. اکثر دانشگاهها کارنامه IELTS را که بیشتر از دو سال از تاریخ آن گذشته باشد، قبول ندارند.

امتحان IELTS در دو نوع Academic و General Training برگزار می‌شود. امتحان Academic مخصوص کسانی است که می‌خواهند در یک دانشگاه انگلیسی زبان ادامه تحصیل دهند در حالیکه امتحان General Training مخصوص کسانی است که می‌خواهند به یک کشور انگلیسی زبان مانند کانادا، استرالیا و یا نیوزلند مهاجرت کنند.

همانطور که گفته شد، در امتحان IELTS، توانائیهای Writing،Reading،Listening و Speaking در چهار قسمت جداگانه سنجیده می‌شوند. در حالیکه قسمتهای Listening و Speaking برای داوطلبان Academic و General Training به روش کاملا مشابهی مورد ارزیابی قرار می‌گیرد، هر یک از این دو گروه سوالات جداگانه‌ای در قسمتهای Reading و Writing دریافت می‌کنند. مسولیت نوع امتحانی که می‌خواهید در آن شرکت نمائید بر عهده شماست و باید در هنگام ثبت نام، نوع امتحان مورد نظرتان را در فرم ثبت نام قید کنید.

دوره فشرده آیلتس

چه آزمون  آیلتس را برای ادامه تحصیل نیاز دارید و چه می خواهید از آزمون آیلتس برای مهاجرت استفاده کنید و یا حتی مدرک آزمون آیلتس (IELTS ) را برای اثبات سطح زبان انگلیسی خود نیاز دارید دوره آمادگی آیلتس (IELTS ) آموزشگاه آیلتس کیش ایر می توانید به شما کمک کنید تا بهترین نتیجه ممکن را بگیرید.

استانداردهای بالای آموزشی آموزشگاه آیلتس گفتگو به مفهوم این است که نمره مورد نظر زبان آموز در آزمون آیلتس(IELTS )  به صورت تضمینی قابل دستیابی است. استاداردهای تعریف شده برای بهترین کلاس آیلتس  از سوی British Council  که خود یکی از برگزار کننده های دوره های تخصصی آیلتس (IELTS )در دنیا است آمادگی آزمون (IELTS ) زبان آموز برای آزمون آیلتس(IELTS ) را تضمین می کند. دوره آمادگی آیلتس(IELTS ) در آموزشگاه زبان کیش ایر به شما کمک می کند تا استراتژی های تست زنی در آزمون ایلتس , (IELTS ) را کسب کنید و به مهارت های زیر دست پیدا کنید:

دوره های آمادگی آیلتس  در آموزشگاه آیلتس  برای زبان آموزانی که سطح زبان متوسط و پیشرفته را دارند مناسب است. برای زبان آموزانی که در این سطح نیستند و زمان کمی نیز دارند دوره ielts  و دوره  فشرده آیلتس در نظر گرفته شده تا در کمترین زمان ممکن به هدف خود برسند.

آموزشگاه آیلتس دوره ielts  را  به صورت دوره ترمیک آیلتس و دوره فشرده آیلتس در بهترین کلاس آیلتس در تهران برگزار می کند .

هزینه دوره آیلتس

دوره های آمادگی آزمون آیلتس درکلاس آیلتس  با اساتید مجرب  برگزار می شود و در تمامی دوره ها آیلتس , آزمون های آزمایشی آیلتس (MOCK TEST)  نیز از زبان آموزان گرفته می شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسهآموزش عالی گفتگو  تماس بگیرید .

 دوره های آمادگی آیلتس , IELTS

  • زبان آموزان در کلاس آیلتس موسسه آموزش عالی گفتگو  پس از گذراندن دوره ielts  یا کسب امتیاز مناسب در آزمون تعیین سطح می توانند در کلاس آمادگی آیلتس , IELTS شرکت نمایند.

بخشهای مختلف آزمون IELTS  

بخش Listening

زمان: حدودا ۳۰ دقیقه

تعداد سوال: دفترچه‌ای حاوی چهل سوال در ۴ بخش

نوار امتحان Listening فقط یکبار پخش می‌شود.

قبل از پخش نوار فرصت دارید تا سوالها را مرور کنید.

پس از پایان یافتن هر بخش، فرصت دارید تا جوابهای خود را بازبینی نمایید.

پاسخها باید در دفترچه سوالات نوشته شود.

با پایان گرفتن نوار ده دقیقه فرصت دارید تا جوابها را از دفترچه سوالات به پاسخنامه منتقل نمایید.

دو بخش اول شامل موضوعاتی اجتماعی است و مکالمه بین دو یا چند نفر می‌باشد.

دو بخش دوم شامل موضوعاتی دانشگاهی است. یک مکالمه حداکثر چهار نفره و یک کنفرانس، تشکیل دهنده این بخشها هستند.

بخش General Training Reading

زمان: ۶۰ دقیقه برای ۴۰ سوال

دفترچه حاوی متون که جمعا ۲۰۰۰ تا ۲۷۰۰ کلمه دارند به داوطلب داده می‌شود.

بر خلاف بخش Listening، زمان اضافه‌ای جهت انتقال جوابها از دفترچه سوالات به پاسخنامه به شما داده نمی‌شود.

متون بکار رفته در دفترچه سوالات از مجلات، جزوات، کتابها و روزنامه‌ها انتخاب شده‌اند و مخاطب آنها خواننده غیر متخصص است.

بخش اول در مورد امور روزمره اجتماعی است.

بخش دوم در مورد جزوات آموزشی واحتیاجات رفاهی است.

بخش سوم شامل یک متن بلند با موضوعی عمومی است.

بخش Academic Reading

زمان: ۶۰ دقیقه برای ۴۰ سوال

دفترچه حاوی ۳ متن که جمعا ۲۰۰۰ تا ۲۷۰۰ کلمه دارند به داوطلب داده می‌شود.

بر خلاف بخش Listening، زمان اضافه‌ای جهت انتقال جوابها از دفترچه سوالات به پاسخنامه به شما داده نمی‌شود.

متون بکار رفته در دفترچه سوالات از مجلات، جزوات، کتابها و روزنامه‌ها انتخاب شده‌اند و مخاطب آنها خواننده غیر متخصص است.

متون جنبه علمی دارند.

حداقل یکی از سه متن، نوشتاری استدلالی است.

در صورتی که متن حاوی لغات تخصصی و فنی باشد، واژه نامه‌ای کوتاه نیز همراه آن خواهد آمد.

بخش General Training Writing

زمان: ۶۰ دقیقه

برای دو موضوع باید انشاء بنویسید.

در موضوع اول (Task 1) باید نامه‌ای به شخصی فرضی بنویسد و در آن مساله یا مشکلی را شرح دهید. نامه شما باید حداقل ۱۵۰ کلمه داشته باشد. اگر نامه‌ای کمتر از ۱۵۰ کلمه داشته باشد، از آن نمره کم خواهد شد. بهتر است ۲۰ دقیقه از وقت را به موضوع اول اختصاص دهید.

درموضوع دوم (Task 2) باید نظر موافق یا مخالف خود را نسبت به یک مساله بیان کنید و باید حداقل ۲۵۰ کلمه در مورد آن بنویسید. اگر انشائی کمتر از ۲۵۰ کلمه داشته باشد، از آن نمره کم خواهد شد. بهتر است ۴۰ دقیقه از وقت را به موضوع دوم اختصاص دهید.

بخش Academic Writing

زمان: ۶۰ دقیقه

برای دو موضوع باید انشاء بنویسید.

در موضوع اول (Task 1) باید در مورد جدول یا نموداری که به شما داده شده‌است، توضیح دهید. انشاء شما باید حداقل ۱۵۰ کلمه داشته باشد. اگر انشائی کمتر از ۱۵۰ کلمه داشته باشد، از آن نمره کم خواهد شد. بهتر است ۲۰ دقیقه از وقت را به موضوع اول اختصاص دهید.

در موضوع دوم (Task 2) باید نظر موافق یا مخالف خود را نسبت به یک مساله بیان کنید و باید حداقل ۲۵۰ کلمه در مورد آن بنویسید. اگر انشائی کمتر از ۲۵۰ کلمه داشته باشد، از آن نمره کم خواهد شد. بهتر است ۴۰ دقیقه از وقت را به موضوع دوم اختصاص دهید.

بخش Speaking

بخش صحبت کردن که زمان ۱۱ تا ۱۴ دقیقه می‌باشد یک امتحان بصورت یک مصاحبه رو در رو می‌باشد و شامل سه بخش است.

بخش اول ۴ تا ۵ دقیقه بطول می‌انجامد و متقاضی باید به سوالات عمومی و شخصی در مورد محل زندگی، شغل، وضعیت خانوادگی و علایقتان جواب دهد.

در بخش دوم باید به مدت ۲ دقیقه در مورد موضوعی که به شما داده می‌شود صحبت کنید. قبل از آن یک دقیقه فرصت دارید تا در مورد موضوع فکر کنید و یادداشت بردارید. پس از پایان ۲ دقیقه، به یک یا دو سوال در مورد موضوع صحبتتان باید پاسخ دهید.

در بخش سوم به مدت ۴ تا ۵ دقیقه با مصاحبه کننده صحبت خواهید کرد. محور گفتگوی شما موضوعی است که در بخش دوم به آن پرداخته‌اید.

یکی از مهمترین عوامل کسب موفقیت و نمره خوب در امتحان IELTS، نحوه مطالعه برای چنین امتحانی است.

 آموزشگاه زبان آیلتس گفتگو برگزار کننده آزمون آیلتس و کلاس زبان آیلتس در تهران با بهترین کلاس زبان آیلتس در تهران جز بهترین آموزشگاه زبان آیلتس در تهران نیز می باشد همچنین اساتید تدریس آیلتس در تهران جز بهترین اساتید تدریس آیلتس در آموزشگاه زبان آیلتس می باشد که با جدیدیترین متد آموزش زبان آیلتس در کلاس زبان آیلتس در آموزشگاه زبان آیلتس گفتگو در تهران می باشد . علاقه مندان جهت ثبت نام در کلاس زبان آیلتس آموزشگاه زبان آیلتس گفتگو با شماره تلفن 42519 تماس حاصل فرمایند . 

 

 آزمون IELTS , دوره آمادگی آیلتس , دوره فشرده آیلتس , کلاس آیلتس در تهران , آمادگی برای آزمون آیلتس , دوره ielts , دوره آمادگی آزمون آیلتس , بهترین کلاس آیلتس

 آزمون IELTS , دوره آمادگی آیلتس , دوره فشرده آیلتس , کلاس آیلتس در تهران , آمادگی برای آزمون آیلتس , دوره ielts , دوره آمادگی آزمون آیلتس , بهترین کلاس آیلتس

 

JoomShaper