بحث آزاد انگلیسی

دوره مکالمه آزاد - Free Discussion

موسسه آموزش عالی آزاد گفتگو برگزار کننده کلاس های بحث آزاد زبان انگلیسی به صورت حرفه ای با اساتید   native  با لهجه های american و Biritish  می باشد این کلاس ها مختص افرادی است که سطح دانش زبان متوسط به بالایی دارند و برای بهبود مهارت های گفتاری ,شنیداری نیازمند مجرب ترین اساتید و حرفه ای ترین متد آموزشی هستند . کلاس های بحث آزاد در دو سطح Intermediate , advanced  برگزار میگردد . زبان آموزان در این کلاس ها توانایی صحبت کردن در باره ی ایده ها و نظرات نسبتا پیچیده , اصطلاحات عامیانه و روز مره , مکالمات سطح پیشرفته , بیان عقاید و نقطه نظرات موافق و مخالف و صحبت درباره ی اخبار روزمره , بحث در بارهی برنامه های آینده ارائه دستور العمل و راهنمائی انواع سوالات مصاحبه کاری , تفسیر فیلم و موسیقی , تفسیر تفاوت های فرهنگی بیان ادامه جهت متقاعدنمودن مخاطب و پرسیدن نظرات در مورد مشکلات , چالشها و بسیاری مطالب متنوع و کارا را می آموزند . این دوره صرفا جهت بهبود listening  و speaking  می باشد و تاکید اصلی بر تصحیح لهجه ی زبان آموزشی است .

دوره FD1 سطح Intermediate: دوره بحث آزاد انگلیسی سطح Intermediate مخصوص افرادی است که که حداقل در سطح Elementary و حداکثر در سطح Upper-Intermediate هستند شامل 100 ساعت کلاس با حضور استاد

 دوره بحث آزاد زبان انگلیسی (FD2) سطح advanced  : متقاضیان برای شرکت در این دوره باید حداقل سطح دانش Intermediate را دارا باشند و شامل 100 ساعت آموزشی با حضور در کلاس و استاد می باشد . 

کلاس های بحث آزاد با هدف ارتقای سطح دانش در کلمات کاربردی و ارتقای توان مکالمه ، در اکثر موسسات زبان به اجرا در می آید.متقاضیان  کلاس بحث آزاد انگلیسی معمولا در سطح   Intermediate به بالا قرار دارند که از توانایی نسبتا خوبی برای بیان نظرات خود در مورد موضوعات معمول و روز مره برخوردار هستند.

 دوره مکالمه آزاد انگلیسی یا بحث آزاد انگلیسی در سه بخش سطح Upper-Intermediate ،Intermediate و Advanced  برگزار می شود . دوره مکالمه آزاد یا بحث آزاد انگلیسی که در واقع ارائه سطح P.B.T مجموعه و یا CBT  می باشد با هدف ارتقاء سطح Speaking  زبان آموزان طراحی شده و هر دوره 50 ساعت آموزشی را در بر می گیرد . منابع کلاس عمدتا از کتاب North star انتخاب می شود کلاس از طریق متد For and against برقزاز می شود  بدین شکل که دره هر جلسه یک یا دو موضوع از کتاب مذکور از طرف استاد انتخاب شده و زبان آموزان پیش از حضور در کلاس روی موضوعات کار میکنند و با اطلاعات کافی و چالشهای پیش روی موضوع در کلاس حاضر می شوند و به بحث و تبادل نظر می پردازند .لازم به ذکر است در این دروه استاد به تصحیح Accent , Pronouncian, Grammer, Vocabulary دانشپذیران می پردازد .

متقاضیان حضور در دوره بحث آزاد انگلیسی در صورتیکه هر یک از دوره های سه گانه مجموعه یعنی P.B.T,CBT,BEC را به پایان رسانده باشند می توانند مستقیما وارد دوره شده و در غیر اینصورت مصاحبه شفاهی تعیین کننده سطح آنها و امکان حضور مستقیم در دوره می باشد.

کلاس بحث آزاد

کلاس های بحث آزاد انگلیسی مخصوص شاغلین , زبان آموزان سطوح advanced و متقاضیان مهاجرت یا آزمون های آیلتس و تافل می باشد . در این دوره های فشرده آموزشی که با اساتید native  و دانشگاهی برگزار میگردد متد بحث و گفتار آزاد بر پایه ی تقویت صحیح listening , speaking  می باشد دارای سطوح پایه و پیشرفته می باشد . این کلاس ها به صورت فشرده 2 ماهه و ترمیگ 5 ماهه به صورت 2 روز در هفته 3 روز در هفته و تک روز آخر هفته برگزار میگردد .


این کلاس برای تقویت گفتار زبان آموزان می باشد. موضوعات هر جلسه از پیش توسط استاد تهیه گردیده و زبان آموزان می توانند برای هر جلسه، خود را آماده کرده تا بتوانند درباره موضوع مورد نظر به مباحثه بپردازند. لازم به ذکر است که کلاس بحث آزاد ،  برای تمامی سطوح (Basic, Elementary, Pre- Intermediate, Intermediate, Upper-Intermediate و Advanced) برگزار می گردد.

بهبود باور نکردنی مهارت speaking انگلیسی
افزایش شرکت دانشجویان در بحث ها و فعالیت های کلاس بحث آزاد انگلیسی
قرارگیری هر چه بیشتر دانشجویان در فضای واقعی زبان انگلیسی و استفاده هر جه بیشتر از زبان کتاب ها و مراجع قدرتمندی برای آموزش بحث آزاد زبان انگلیسی هستند و موسسه گفتگو برای بهبود سطح دانشجویان زبان انگلیسی از این دوره ها استفاده می کند. برای مشاوره آموزشی رایگان انگلیسی و اطلاع از دوره بحث آزاد زبان انگلیسی تماس با ما را پر نمایید و یا با شماره تلفن های موسسه تماس بگیرید.

 

 

 دوره بحث آزاد انگلیسی - دوره مکالمه آزاد زبان انگلیسی

 

 دوره مکالمه آزاد انگلیسی - دوره بحث آزاد زبان انگلیسی - کلاسهای بحث آزاد انگلیسی - کلاس مکالمه آزاد انگلیسی - کلاس مکالمه زبان انگلیسی - دوره بحث آزاد انگلیسی- بحث آزاد انگلیسی

 

JoomShaper