دپارتمان زبان ترکی استانبولی:


آموزشگاه زبان ترکی استانبولی - کلاس زبان ترکی استانبولی - کلاس مکالمه ترکی استانبولی

 زبان ترکی استانبولی یکی از 10 زبان برتر جهان است که در بین فارسی زبانان طرفدار فراوانی دارد . حدود 75 میلیون نفر در جهان به زبان ترکی استانبولی صحبت می کنند که این موضوع حائز اهمیت می باشد . همچنین به دلیل نیاز زبان آموزان به این زبان چه برای مهاجرت و چه تحصیل آموزش عالی آزاد گفتگو بر این تلاش است که با بروز ترین متد آموزشی با کو تاهترین زمان به بهترین نتیچه دست یابد .

آموزش عالی گفتگو در بخش دپارتمان تخصصی زبان ترکی استانبولی خود کتاب های معتبر و مورد تائید سفارت Yedi iklim türkçe را به صورت فشرده و منسجم آموزش میدهد . کتاب Yedi iklim türkçe بیشتر بر پایه مکالمه , گفتار و شنیداری می باشد و با مسائل و اصطلاحات عامیانه و رایج زبان استانبولی نگارش شده است . این کتاب منابع آزمون های مهم و بین المللی همچون (TYS) نیز می باشد .

تفاوت کتاب Yedi iklim türkçe با کتاب های  HITIT :

HITIT  یکی از رایچ ترین کتاب های آموزش زبان ترکی استانبولی در بین موسسات آموزشی می باشد . موسسه آموزش عالی آزاد گفتگو نیز به دلیل این موضوع که بین المللی آزمون تومر می باشد . ناچار به تدریس این کتاب تا سال 1395 بودند اما ضعف های بزرگ این کتاب بر هیچ زبان آموزی پوشیده نمی ماند همچون گرامر بودن این کتاب لغات سخت و نامعلوم تمرین های بسیار زیاد و مکالمات شنیداری کم به همین منظور دپارتمان تخصصی ترکی استانبولی آموزش عالی گفتگو با مجوز کسب شده از وزارت علوم و تحقیقات اقدام به تغییر کتاب در جهت رشد مثبت آموزشی زبان آموزان نموده و نتیجه ی رو به رشدی نیز کسب کرده است . اساتید حرفه ای دپارتمان زبان تر کی استانبولی با اشتیاق فراوان و قدرت آموزشی بالا همیشه در راستای آموزش سریع و تکمیل تلاش های بی دریخ خود را نشان داده اند .

 

دپارتمان زبان ترکی استانبولی موسسه گفتگو در راستای تقویت مکالمه زبان آموزان بعد از اتمام دوره زبان ترکی استانبولی، یک دوره مکالمه ترکی استانبولی تخصصی تعبیه کرده است تا زبان آموزان در آن دوره ساختارهای زبانی و اصطلاحات آموخته شده را بتوانند با تمرین و تکرار در ذهن خود ثبت نموده و به طور صریح و روان در مکالمه ترکی استانبولی به کار گیرند.

دوره مکالمه زبان ترکی استانبولی

 

دوره آمادگی آزمون TOMER

دیپلم تومر دارای اعتبار دو ساله است و دانشگاه های سطح ترکیه این مدرک را قبول دارند. این مدرک در سطح عالی انجام پذیرفته و می تواند علاوه بر دانشگاه به عنوان مدرک در سطح فوق دیپلم زبان ترکی استانبولی و همچنین مدرک اشتغال برای خدمت در تورها و مترجمی نیز به کار می رود. این مدرک نیز با دو رتبه مورد توجه است. رتبه اولی که با C1 مشخص می شود برای استفاده در دانشگاه ها بوده و دانشجویان علاقه مند به ورود به دانشگاه-های ترکیه بایستی چنین رتبه ای را اخذ نمایند که نمره بالاتر از 85 می باشد و رتبه دوم با مشخصه C2 شناخته شده است که باز سطح عالی را نشان داده ولی این رتبه نشان دهنده نمره مابین 60 تا 65 از مجموع 100 امتیاز است. این مدرک برای اشتغال در شرکت ها، کارخانجات، ادارات دولتی ترکیه در صورت عقد قرارداد و دعوت به کار، برای گرفتن حق تابعیت و یا تحصیل در واحدهای غیر دانشگاهی به کار می رود. معتبرترین مرجع این آزمون از دانشگاه آنکارا است هزینه ی آن 150 یورو می باشد.

دوره آمادگی آزمون ALES

در ترکیه ALES معادل امتحان کنکور ایران اما نسبتا آسانتر از کنکور است، شرط ورود به مقاطع بالا ارشد و دکترا تلقی می-شود. آزمون ALES و امتیاز آن جهت ورود به دوره های تحصیلات تکمیلی و موارد مشابه از قبیل دوره های تخصصی و پذیرش مربی در دانشگاه ها و ... در ترکیه مورد نیاز می باشد. نمره پایه برای قبولی در این آزمون 35 از 100 می باشد و تا سه سال اعتبار دارد. همه ساله دو بار در سال در ماه های اردیبهشت و آذر برای متقاضیان تحصیل در ترکیه برگزار می شود که مدت پاسخگویی 180 دقیقه است.

دوره آمادگی آزمون YO ̈S

امور مربوط به انتخاب و جایگزینی دانشجویان در موسسات آموزش عالی ترکیه توسط سازمان OSYM در این کشور پیگیری می شود و متقاضیان خارجی (غیر ترک) می بایست در آزمون YO ̈S که توسط این سازمان هرساله برگزار می گردد شرکت نمایند و پس از احراز رتبه قبولی توانایی ثبت نام و ادامه تحصیل در موسسات آموزش عالی ترکیه را خواهند داشت. این آزمون شامل سوالات ریاضی و تست هوش است و 80 سوال دارد که 45 سوال مربوط به تست هوش، سه سوال ریاضی و پنج سوال هندسه است. نمره کسب شده در این آزمون نقش مهمی در انتخاب رشته و پذیرش در دانشگاه ها را دارد. تا سال 2010 این آزمون به صورت سراسری توسط سازمان سنجش کشور ترکیه برگزار می شد اما در سال های بعد از 2012 هر دانشگاه به طور مستقل این آزمون را بررسی می  کند. این آزمون آخرین بار خرداد سال 1394 ساعت 10 صبح برگزار شد.

دوره آمادگی TYS:

آزمون TYS (آزمون کفایت زبان ترکی) از طریق موسسه Yonus Emre که موسسه ای بین المللی ، فعال در زمینه ی امور فرهنگی ترکیه است برگزار می گردد. این آزمون که طبق سیستم اروپایی سنجش زبان طراحی شده است مهارت های اصلی زبانی شرکت کنندگان را می سنجد. دارندگان مدرک TYS از گذراندن دوره های کالج زبان  در کشور ترکیه برای ورود به دانشگاه ها و مشاغل مختلف معاف خواهند بود.

دوره تربیت مدرس زبان ترکی

Türkçe TTC

یکی از مشکلات موجود در آموزش زبان ترکی استانبولی ، کمبود مدرسین توانمند است. در کنار این مشکل می توان به نبود منابع کمک آموزشی و یا حد اقل عدم دسترسی به آنها در کشور اشاره کرد.اقدام موسسه آموزش عالی گفتگو در این زمینه برگزاری دوره های بلند مدت و جامع برای تربیت نه تنها مدرسین حاذق، بلکه پژوهشگرانی است که بتوانند به نحو احسن این خلاء را تا حد امکان برطرف نمایند.

 آموزش زبان ترکی استانبولی با بهترین متد های آموزشی در دپارتمان زبان موسسه گفتگو برای متقاضیان مهاجرت به کشور ترکیه و مکالمه زبان ترکی استانبولی با استفاده از مدرسان باتجربه در زمینه آموزش به صورت حرفه ای برگزار میگردد .

آموزشگاه زبان ترکی استانبولی

آموزش زبان ترکی استانبولی در ایران قدمت چندانی ندارد اما موسسه آموزش عالی گفتگو سابقه درخشانی در آموزش این زبان در ایران دارد. آموزش زبان ترکی استانبولی در موسسه آموزش عالی گفتگو می تواند با دلایل زیادی آغاز شود. مسافرت به کشور زیبای ترکیه، روابط تجاری و حتی تحصیل می تواند شما را مجاب کند که زبان ترکی استانبولی را بیاموزید. به هر دلیلی که نیاز به یادگیری زبان ترکی استانبولی دارید ، آموزشگاه زبان ترکی استانبولی گفتگو بهترین گزینه ممکن برای شماست. کلاس های زبان ترکی استانبولی در ساعت ها و روزهای متفاوت برگزار می شوند و برای تمامی زبان آموزان با شرایط متفاوت گزینه دارد. آموزشگاه زبان ترکی استانبولی موسسه آموزش عالی گفتگو کلاس های ترکی را در تهران برگزار می کند .

    1. دوره زبان ترکی استانبولی در آموزشگاه زبان ترکی استانبولی گفتگو بر اساس کتاب آموزش زبان استانبولی Tomer  می باشد که جزو کتاب های تایید شده کشور ترکیه می باشد.
    2. دوره زبان ترکی استانبولی توسط اساتید ترک زبان و یا اساتید تحصیل کرده  در ایران انجام می شود که سعی در یادگیری بهتر زبان ترکی استانبولی می کنند و مکالمه دانشجویان اولین هدف برای ارتقا می باشد.
    3. دانشجویان می توانند از دیکشنری آموزش زبان ترکی استانبولی به فارسی  و بالعکس در سایت آموزشگاه زبان استفاده کنند و کتاب های آموزش زبان ترکی استانبولی را به صورت رایگان دانلود نمایند.

 کتاب Yedi iklim türkçe آخرین متد اموزشی زبان ترکی استانبولی را دارا می باشند و زبان آموزان را برای اهداف متفاوتی همچون مکالمه زبان ترکی استانبولی و یا کسانی که مکالمه زبان ترکی استانبولی را برای مهاجرت و یا تحصیل و یا کار نیاز دارند آماده می سازد.

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون زبان آموزش ترکی استانبولی با شماره های موسسه آموزش عالی گفتگو , دپارتمان زبان ترکی استانبولی تماس بگیرید و یا فرم مشاوره فوری را پر نمایید.

 دوره فشرده مکالمه زبان ترکی استانبولی

 آموزش زبان ترکی استانبولی با بهترین متد های آموزشی در موسسه زبان گفتگو برای متقاضیان مهاجرت به کشور ترکیه و دوره مکالمه زبان ترکی استانبولی با استفاده از مدرسان باتجربه در زمینه آموزش زبان ترکی استانبولی در آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در تهران و کلاس زبان ترکی استانبولی

کشور ترکیه

 آزمون تومر TOMER

 دوره مکالمه زبان ترکی استانبولی

 

موسسه زبان ترکی استانبولی - آموزشگاه زبان ترکی استانبولی - دوره های زبان ترکی استانبولی - دوره مکالمه زبان ترکی - کلاس زبان ترکی استانبولی - کلاس مکالمه زبان ترکی استانبولی - کلاس فشرده زبان ترکی استانبولی - کلاسهای مکالمه زبان ترکی

 

 

 سئو سایت

 

 

 

JoomShaper